PAPARA-HAVALE-KRİPTO-VGO ve GOLDBAR seçeneklerinden JETON yüklemelerinizde Çevrimsiz Yüzde 25 Bonus alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


 • Nasıl para kazanabilirim ?

  Oyun da online olarak geçirilen her 60 Dakika da bir  hiç jeton olmayan hesaplara otomatik olarak 10 jeton verilmektedir.
   Alınan 10 Jeton 1000 Jeton ve üzeri miktara ulaştığında çekilebilmektedir.

  Referans sistemi sayesinde siz de kazandırdığınız her üyeden uzun vadeli kazanç elde edebilir , üyenin her işleminde kazanç sağlayabilirsiniz.
  https://oyunwon.com/uye-paneli?q=referances  bu alanda ki size  özel bağlantıyı,
   Sosyal medya ve diğer alanlarda  kişilerle  paylaşarak her kayıt olan kişide 0,50 TL ve sonrasında yapacağı her işlemde  Yüzde  20 şeklinde kazanç elde edebilirsiniz.
  Kazandığınız tutarları hiç oyun oynamadan doğrudan çekebilirsiniz.

 • 18 Yaşından Küçükler Oyun Oynayabilir mi?

  18 Yaşından küçükler kesinlikle yatırım ya da çekim işlemi yapamazlar.
  Şüpheli bulunan üyeliklerde Kimlik doğrulaması talep edilir, Sahte Beyan ile Kayıt olduğu tespit edilen 18 Yaşın altında bir üyelik durumu söz konusu olduğunda, mevcut üyelik koşulsuz sonlandırılır.

 • Jeton Yükleme ve Jeton Bozdurma limitleri nedir?

  Sitemiz de Jeton Bozdurma limiti tüm yöntemler için Minimum 1000 Jeton (10TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL) şeklindedir.


  Jeton yükleme limitleri şu şekildedir.

  Knightonline Goldbar  Minimum 2000 Jeton (20TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  CS:GO Skin-Key            Minimum 2000 Jeton (20TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  VGO     Skin-Key            Minimum   1000 Jeton (10TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Steam Cüzdan              Minimum   300 Jeton     (3TL) Maksimum    25000 Jeton (250TL)
  PaysafeCard                 Minimum   1000 Jeton (10TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  OyunwonEpin                Minimum  1000 Jeton (10TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Havale-EFT                    Minimum  2000 Jeton  (20TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Papara                            Minimum 3000 Jeton  (30TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Kripto Ödeme                Minimum 3000 Jeton  (30TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Metin2 Yang&Won       Minimum 3000 Jeton  (30TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)
  Tempo Poker Chip        Minimum 2000 Jeton  (20TL) Maksimum 500000 Jeton (5000TL)

 • Yurt dışı üyelik onayı nasıl yapılır?

  Yurtdışından kayıt olan kullanıcılarımız Telefon doğrulaması aşamasında sorun yaşayabilmektedir.
  Yurtdışından kayıt  olduktan sonra  https://www.facebook.com/OyunWonCom alanından kullanıcı adını iletmeleri yeterli olacaktır.

 • Oyunumda Oyunculara dağıtmak üzere Özel Promo Kod talep edebilirmiyim?

  Oyunumda Oyunculara dağıtmak üzere Özel Promo Kod talep edebilirmiyim? :
  Destek talebi alanından Oyununuzun ismini , Web sitesi linkini, Talep ettiğiniz Promo kodu Adedini ileterek talep de bulunabilirsiniz.
  Örnek,
  Oyun ismi        :  ElectusOnline
  Oyuncu Sayısı :  15k ve üzeri
  Talep edilen Kod  Sayısı :  15.000 Adet
  Kod Tasarımı  :  Electus-Online-Promo-Oyunwon
  Arkadaşımı Oyunwon'a davet ederek Jeton kazanabilir miyim?: 
  Arkadaşınızı Oyunwon'a davet ederek referans sistemi sayesinde Jeton kazanabilirsiniz.

  Promo Kod: 
  Çeşitli oyun yönetimi tarafından verilen ve, Oyunwon etkinliklerinden kazanacağınız Promo Kod'lar ile Jeton kazanabilirsiniz.

 • Şifremi Unuttum, ne yapmam gerekiyor?

  Giriş yap butonuna tıkladıktan sonra, şifre girilen yerin hemen altındaki Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Sisteme kayıtlı e-posta ya da kullanıcı adınız ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Facebook Sayfası üzerinden iletişime geçerek anlık destek alabilirsiniz.

 • Nasıl Oyun oynarım?

  Oyunwon oyununa katılmak için oynamak istediğiniz Jeton miktarını kutucuğa yazarak ya da butonlara tıklayarak belirleyin, oynamak istediğin renge tıklayın.
  Süre bittikten sonra rulet dönecek ve renk belirlenecektir.
  Kazanmanız durumunda seçmiş olduğunuz renge göre Jetonlarınız el sonunda hesabınıza işlenecektir.
  Kırmızı ya da Siyah gelmesi durumunda oynadığınız Jeton miktarının 2 katını, Yeşil gelmesi durumunda ise 14 katını kazanırsınız.

 • Nasıl Jeton yüklerim?

  Üst kısımda bulunan Jeton Yükle butonuna tıklayınız açılan pencerede size uygun olan yükleme yöntemini kullanabilirsiniz

  Knight Onlineve Pvp Gold Bar: GB’yi teslim edeceğiniz Server’ın yanındaki BİZE SAT butonuna tıklayın. Miktarınızı ve nickinizi girip SATIŞ YAP butonuna tıklayın. Bir sonraki sipariş sayfasında size GB’yi teslim edeceğiniz Nick verilecek. GB teslim alındıktan sonra gerekli kontroller yapılarak Jetonlarınız hesabınıza yansıtılacaktır.  

  *GB siparişlerinde yalnızca sipariş sayfasında yazılanları dikkate alınız, ekibimiz kesinlikle oyun içinden iletişime geçmez. Sipariş sayfasından verilen Karakter Adını dikkate alınız.
  Counter Strike Global Offensive: Açılan sayfada ilgili kutuya Trade URL’nizi girin ve Envanteri Yükle butonuna tıklayın, envanteriniz görünecektir. Envanterinizdeki bir veya birçok eşyayı seçip Itemleri Onayla butonuna tıklayın. Siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz, botlarımız size içinde bir doğrulama kodu olan takas gönderecek kodu doğrulayıp takası onaylayın. Takas işlemi gerçekleşecek ve Jetonlarınız hesabınıza yansıyacaktır.
  Steam Cüzdan Kodu: Steam Cüzdan Kodu seçeneğini tıkladıktan sonra , 12 haneli Steam Cüzdan Kodu’nuzu, miktarınızı yazın ve para biriminizi seçin, ardından Siparişi Oluştur butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar... Jetonlarınız kısa süre içinde hesabınıza yüklenecektir.
  Facebook Zynga Poker:  Açılan sayfada ilgili kutucaklara facebook adresinize giriş yaparken kullandığınız e-mail adresinizi  telefon numarası, kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Ardından satmak istediğiniz chip miktarını giriniz ve onayla butonuna basınız. Ardından siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Satış talebiniz gerçekleştikten sonra Jetonlarınız hesabınıza yansıyacaktır.
  Facebook Tempo Poker:  Açılan sayfada ilgili kutucaklara facebook adresinize giriş yaparken kullandığınız e-mail adresinizi  telefon numarası, kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Ardından satmak istediğiniz chip miktarını giriniz ve onayla butonuna basınız. Ardından siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Satış talebiniz gerçekleştikten sonra Jetonlarınız hesabınıza yansıyacaktır.
  Oyunwon Epin Kodu:  Reseller listesinde bulunan bayilerimizden temin edeceğiniz Epin kodu ile üyeliğinize jeton yüklemesi yapabilirsiniz.

 • Sitede kazandığım Jetonlar ile ne yapabilirim?

  İstediğiniz Server'da GB veya istediğiniz CSGO Skin/Key’lere dönüştürebilirsiniz.

  Knight Online Gold Bar: Üst kısımdaki  Jeton Bozdur butonuna tıklayın açılan pencerede Goldbar seçeneğine tıklayınız, Açılan sayfada server seçin ve Sipariş Ver butonuna tıklayın, miktar ve nick bilginizi girin ve Sipariş Ver butonuna tıklayın, Ekibimiz en kısa sürede teslimatınızı gerçekleştirecektir.

  CS:GO Skin/Key: Üst kısımdaki  Jeton Bozdur butonuna tıklayın açılan pencerede CSGO ITEM seçeneğine tıklayınız, Açılan sayfada trade URL’nizi girin ve almak istediğiniz eşya(ları) seçip, İtemleri Satın Al butonuna tıklayın. Siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz, botlarımız size içinde bir doğrulama KODu takası gönderecek ve KODu doğrulayıp takası onaylayın.

  Zynga Poker Chip: Üst kısımdaki Jeton Bozdur butonuna tıklayınız. Açılan pencerede ZYNGA CHIP seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada facebook adresinize giriş yaparken kullandığınız, email adresiniz, telefon numaranızı , kullanıcı adınız ve şifrenizi giriniz. Ardından satın almak istediğiniz ZYNGA CHIp miktarını girerek Satın Al butonuna tıklayınız. Siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Siparişinizin durumunu açılan sayfadan takip edebilirsiniz. En kısa sürede teslimatınız gerçekleşecektir.

  Tempo Poker Chip:Üst kısımdaki Jeton Bozdur butonuna tıklayınız. Açılan pencerede TEMPO CHIP seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada facebook adresinize giriş yaparken kullandığınız, email adresiniz, telefon numaranızı , kullanıcı adınız ve şifrenizi giriniz. Ardından satın almak istediğiniz TEMPO CHIp miktarını girerek Satın Al butonuna tıklayınız. Siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Siparişinizin durumunu açılan sayfadan takip edebilirsiniz. En kısa sürede teslimatınız gerçekleşecektir.

  Turn Poker Chip: Üst kısımdaki Jeton Bozdur butonuna tıklayınız. Açılan pencerede TURN CHIP seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada facebook adresinize giriş yaparken kullandığınız, email adresiniz, telefon numaranızı , kullanıcı adınız ve şifrenizi giriniz. Ardından satın almak istediğiniz TURN CHIp miktarını girerek Satın Al butonuna tıklayınız. Siparişlerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Siparişinizin durumunu açılan sayfadan takip edebilirsiniz. En kısa sürede teslimatınız gerçekleşecektir.


 • Hangi Saat aralıklarında Yatırım ve Çekim yapabilirim?

  Yatırım ve Çekim işlemleri Sabah 10:00 Gece 03:00 arası  yapılmaktadır.
  Anlık yoğunluğa bağlı olarak teslimat yaklaşık 15 dk içinde gerçekleştirilir.
  Goldbar ve Metin2 Won işlemlerinde ortalama 15 dakika içerisinde işleminiz sonuçlanmaktadır.
  Skin/Key işlemlerinde Steam kaynaklı yavaşlık ya da aksaklık yok ise siparişiniz 15 dk içinde gerçekleşecektir.
  Skin/Key çekim işlemleri Sabah 10:00 Gece 03:00 arası  yapılmaktadır.